0 komentarzy

Kurs astrologii

Zapraszamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to płaszczyzna mądrości o kultury sięgającej paru tysięcy lat. Świadomość tę wykorzystywano oraz używa się wciąż w działalności. Jest ona nadal żywa i doskonalona. Znajomość astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji własnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie zarządzać naszym życiem. Odkrywając zasady astrologiczne mamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam bliskich lub całkowicie nieznajomych. W okresie kursu prosto wytłumaczone zostaną wszystkie konieczne czynniki astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik nabędzie wiedzę interpretacji horoskopu.Tematem zajęć kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zaznajomienie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przykładów – wzorce mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe między planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki poszukiwania oraz ustalania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami i osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, związkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka profesji astrologa,
nauka astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest wtedy kurs dla osób, które dopiero startują edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa liczy zazwyczaj od 6 do 10 osób. Po skończeniu kursu uczestnicy otrzymują osobiste dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko ciekawe hobby a również wiedza o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski lekarz Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej prawdy – będzie to najlepiej spożytkowany okres w Twoim życiu i najefektywniejsza inwestycja – inwestycja w siebie.