0 komentarzy

Rębaki do gałęzi

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach warto sięgnąć z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile pożądamy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź zarówno pozbyć się produktów powstających w związku z pracą stolarską warto postawić na dzisiejsze rębaki do drewna. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie gwarantują doskonałą wydajność, a także mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź zarówno żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy sięgnąć z maszyn tarczowych, a także śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, i są łatwe w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno doświadczeni pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, jacy zdołają uporządkować swoją działkę, bądź zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź zarówno innego typu wyrobów warto już dzisiaj zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają wspaniałe możliwości.